Ogres tehnikuma audzēkņiem sasniegumi sportā - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma audzēkņiem sasniegumi sportā

Ogres tehnikuma audzēkņi pierādījuši, ka ir labi sportisti un atbildīgi jaunieši ne vienās vien sportiskās aktivitātēs un sporta sacensībās.

2017.gada 25.janvārī Lielvārdes novada sporta centrā norisinājās starpnovadu sacensības volejbolā jauniešiem, lai varētu doties uz “Lāses kausu 2017”. Jāpiemin, ka pagājušajā gadā “Lāses kausā” Ogres tehnikuma jaunieši valsts mērogā ieguva 12.vietu. Šogad saskaņā ar nolikumu komandā nedrīkstēja startēt 3 spēlētāji, tāpēc par vietu “Lāses kausa” finālā cīnījās 7 spēlētāji- Klāvs Briedis 2MT grupa, Ainārs Antiņš 2MT grupa, Madis Tahtahunovs 2MT grupa, Elvis Audzītis 3MT grupa, Arvis Tišonoks 2MO grupa, Edgars Liepiņš 3MO grupa un Silvestrs Mārtiņš Rutkis 1MO grupa.

Jau no pirmās spēles notika spraigas cīņas gan ar Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, gan Ogres 1.vidusskolas jauniešiem. Spēlē ar Ogres 1.vidusskolu 3 setos izcīnījām uzvaru, tomēr savstarpējā spēlē pret Lielvārdi, ko nospēlējām neizšķirti, punktu attiecība bija labāka lielvārdiešiem, līdz ar to šogad uz “Lāses kausu” nedosimies. Iegūtā 2.vieta novada sacensībās ir jauns stumuls censties visu paveikt vēl labāk, lai nākamgad atkal būtu pirmie.

Paldies audzēkņiem par atsaucību un atbildību, piedaloties sacensībās!

 

Sporta nodaļas vadītāja Linda Caune