Eiropas Sporta nedēļā Ogres tehnikums rīko vieglatlētikas sacensības Vecbebros - Ogres tehnikums

Eiropas Sporta nedēļā Ogres tehnikums rīko vieglatlētikas sacensības Vecbebros

28.septembrī Vecbebros norisinājās Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" 28.sporta spēļu sacensības vieglatlētikā.

Vieglatlētikas sacensību rīkošana šoreiz uzticēta Ogres tehnikumam, un tās notika Vecbebros, kas šajā mācību gadā kļuvuši par OT izglītības programmu īstenošanas vietu.

Sporta spēļu dalībniekus, pedagogus un organizatorus svinīgajā atklāšanas ceremonijā uzrunāja Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante.

"Esmu katram ļoti pateicīga, ka esat ar mums un mēs visi kopā veidojam un attīstām Latvijas profesionālo izglītību, jo tikai spēcīgi, sportiski un treniņos norūdīti jaunieši spēj izpildīt profesionālās kvalifikācijas prasības. Lai jūsu starts šajās sacensībās veicina izaugsmi jūsu turpmākajā karjerā un attīstībā," vēlēja I.Brante.

Arī Kokneses novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Dainis Vingris, sveicot sacensību dalībniekus, savā uzrunā uzsvēra, ka Kokneses novadam un Latvijai kopumā vajadzīgi izglītoti, profesionāli, veseli un fiziski attīstīti darbinieki un iedzīvotāji.

"Šobrīd jauniešu vidū ir populāri būt fiziski attīstītiem. Kas var būt labāks, kā ierasties stadionā, kurā var sevi parādīt, uz citiem paskatīties un arī uzlabot savu veselību. Zīmīgi, ka vieglatlētikas sacensības notiek Eiropas Sporta nedēļā, kam mēs veltām šo pasākumu," sacīja Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" priekšsēdētāja Irēna Bukovska.

Sacensību atklāšanas svinīgajā ceremonijā iepriekšējo sporta spēļu uzvarētāju pārstāvji – Rīgas Tehniskās koledžas audzēknis Kārlis Priedītis un Daugavpils Tirdzniecības profesionālās vidusskolas audzēkne Jūlija Matvijenko – izpelnījās godu pacelt Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" karogu.

Pēc sacensību atklāšanas sportisti apskrēja Goda apli pa stadionu. Turpinājumā norisinājās vieglatlētikas sacensības, kurās jaunieši un jaunietes sacentās 100 m skrējienā, 4x100 m stafetes skrējienā, tāllēkšanā, lodes grūšanā un bumbiņas mešanā.

Sacensībās piedalījās sportisti no 24 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, kopumā pulcējot 595 dalībniekus.