Ogres tehnikuma JDK “Solis” uzstājas Lielvārdē koncertā “Pa dejas ceļu” - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma JDK “Solis” uzstājas Lielvārdē koncertā “Pa dejas ceļu”

Tehnikuma deju kolektīvs "Solis" šī gada 16.janvārī, kultūras namā "Lielvārdē", kopā ar vēl 13 deju kolektīviem no Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novadiem izdejoja XVI Deju svētku lieluzveduma "Māras zeme" repertuāru koncertā ar devīzi "Pa dejas ceļu". Latvijas simtgades svinību kontekstā, viens no galvenajiem un skaistākajiem notikumiem būs lieluzvedums "Māras zeme", kurā 15 000 dejotāju izdejos mūsu tautas vēsturi.

Koncerts "Pa dejas ceļu" ir iespēja kolektīviem izdejot divas obligātās repertuāra dejas, gūt pieredzi redzot arī citus kolektīvus un izmēģināt deju soli uz citas skatuves, kas palīdz pielāgoties svešākiem apstākļiem.

Kolektīviem savu vērtējumu un ieteikumus izteikt bija uzaicināta horeogrāfe, deju lieluzveduma "Māras zeme" virsvadītāja Zanda Mūrniece. Katrs ieteikums ir ļoti noderīgs turpinot gatavoties tālāk skatēm, pievērst uzmanību detaļām un koptēlam, kam liela nozīme ir arī tērpu izvēlē. Ogres tehnikuma šogad gatavojoties svētkiem arī atjaunos un papildinās tautas tērpu komplektācijas.