Ogres tehnikums ir uzsācis Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmas īstenošanu

Ogres tehnikums ir pirmā profesionālās izglītības iestāde Latvijā, kas sākusi īstenot Pasaulē augstu novērtētu izglītības programmu - Starptautiskais Bakalaurāts Karjeras izglītībā.

Ņemot vērā globalizāciju pasaulē un Latvijā, izglītības iestādei jābūt elastīgai, atvērtai starptautiskām iespējām, arī darba devēji ir ieinteresēti, lai uzņēmuma attīstību veicinātu starptautiski konkurētspējīgi darbinieki. Ogres tehnikumā īstenotās Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmas (turpmāk - SB programma) atbalstītāji ir darba devēji, kuri pievienojas iniciatīvai piedāvāt gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī pieejamu un pieprasītu izglītību – SIA “AFI”, SIA “R Grupa”, SIA “Konekesko Latvija”, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “DATI Group”.

SB programma apvieno labāko pieredzi no dažādām izglītības sistēmām pasaulē, veicina audzēkņu konkurētspēju starptautiskajā darba tirgū, nodrošina pozitīvu starptautisko atpazīstamību, prestižu un augstu konkurētspēju, kā arī sekmē sociālās atbildības mērķu sasniegšanu.

Evelīna Afanasjeva, Gints Kārlis Bernšteins, Diāna Cerminiece, Andris Miezis, Lauris Nikass, Raina Pērse, Ernests Plūcis, Amanda Staņislauska, Annija Varslavāne, Edgars Veitners, Francis Zakrevskis – tie ir vienpadsmit zinātkāri, drosmīgi, sabiedriski aktīvi un motivēti Ogres tehnikuma I un II kursu audzēkņi, kuri ir uzsākuši mācības SB programmā.

SB programma tiek īstenota, izmantojot bilingvālo (latviešu un angļu valoda) mācīšanas un mācīšanās metodi, integrējot SB programmas kursus izvēlētajos profesionālās izglītības programmas mācību priekšmetos.

2018./2019. mācību gadam audzēkņus SB programmā Ogres tehnikums sāks uzņemt 2018.gada vasarā. Sīkāka informācija pie Projektu nodaļas vadītājas Sigitas Jasinskas, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , t. 26591518.