1.kursu sporta olimpiādē uzvar Meža mašīnu operatori

Šogad Ogres tehnikumā ir uzņemti vairāk kā 300 pirmo kursu audzēkņu un par godu viņiem, Pašpārvalde sadarbībā ar sporta pedagogiem organizēja tradicionālo 1.kursu Sporta olimpiādi.

Katrai grupai bija jāsagatavo uzdevumi – jābūt vienotam komandas tēlam, kursa karogam, sauklim un jāparāda kursa talants. Jāsaka, ka jaunie audzēkņi ir talantīgi un atjautīgi, starp talantiem bija gan ielas vingrotāji, gan akrobāti, gan kursa deja u.c.

Diena iesākās ar lietu, bet tas nebiedē nevienu no 1.kursa audzēkņiem, rītu iesākām ar rīta rosmi, ko vadīja Kristers un Agris, lai visi kopā iesildītos un būtu gatavi komandu darbam.

Katram kursam bija jāizpilda 15 uzdevumi , kopīgi pierādot, ka komandas darbā var paveikt visu un, protams, zvērests, ko sniedz katrs tehnikuma audzēknis, solot godāt skolu un cienīt un ar smaidu apveltīt gan pedagogus, gan skolas biedrus.

Sporta olimpiādes noslēgumā pēc rezultātu saskaitīšanas, katrs kurss saņēma diplomu ar kursam atbilstošāko nomināciju, savukārt trešo vietu ieguva Mēbeļu galdnieki un Namdari, balvā saņemot gardu kliņģeri. Otro vietu ieguva Vides dizains un interjera dizains, arī balvā saņēma kliņģeri. Pirmo godalgoto vietu, kliņģeri un galveno balvu – ekskursiju, godam ar maksimālo punktu skaitu ieguva Meža mašīnu operatori.

Audzēkņi paši novērtē Sporta dienu par lieliski izdevušos par spīti lietum, galvenais esot kopā būšana, vienam otra labāka iepazīšana, sadarbība un draudzība starp grupām un vecākajiem kursiem.

Pašpārvalde