Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas audzēknes piedalās Kultūras kanona konkursā „Kultūras kanons manā skolas somā” Vidzemes novadā

Skaistajās, rudens izkrāsotajās Cēsīs 8.oktobrī Ogres tehnikuma Dizaina un mākslas nodaļas audzēknes Elizabete Luīze Ladiga Korobkova 2MD-1 un

Marta Solovjova 2MD-1 piedalījās un par dalību ieguva pateicību Kultūras kanona konkursa „Kultūras kanons manā skolas somā" 1. kārtā. Konkursam sagatavoja skolotājas Līva Graudumniece un Vineta Oboznaja.

Kultūras kanona konkursa 2018./2019. mērķis ir nodrošināt skolu jaunatnes praktisku un radošu iesaisti Latvijas simtgades kultūras programmas izpētē, analīzē un novērtēšanā, kultūras kanona un jaunā, arī strīdīgi vērtētā kultūras mantojuma apzināšanā, kā arī Latvijas skolas somas satura identificēšanā.

Ogres tehnikuma komanda izvēlējās apskatīt un ieteikt arī citiem kā vērtīgus, sev tuvus un interesējošus pasākumus. Abas konkursantes, topošā multmediju dizaina speciāliste un video operatore, uzsvēra, cik nozīmīgi un arī interesanti gan līdzcilvēkiem, gan nākamajām paaudzēm ir dažādos veidos un laikos fiksēt un rādīt ikdienišķus notikumus Latvijas dažādās vietās. Īpaši atzīmētas tika tādas akcijas kā "Dod kadru Latvijai", foto izstāde "Brīvības piemineklis- veltījums Latvijai", "Avotu ielas cilvēki", "Viena diena Ogres novadā", izstāde "Vai viegli būt jaunam?" Madonas novadā.

Materiālu sagatavoja Velga Kaļeiņikova/ Dizaina un mākslas nodaļas vadītāja