Ogres tehnikuma Skolēnu mācību uzņēmums “Green Box” kļuvis par projekta “Start Strong 3+3” dalībniekiem - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma Skolēnu mācību uzņēmums “Green Box” kļuvis par projekta “Start Strong 3+3” dalībniekiem

Ogres tehnikuma Skolēnu mācību uzņēmums "Green Box" kļuvis par Junior Achievement Latvia (JA Latvia), ASV vēstniecības Latvijā un karjeras skolas "Start Strong" uzņēmējdarbības konkursa "Start Strong 3+3" dalībniekiem. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešus veidot skolēnu mācību uzņēmumus (SMU), kuros ir saskatāmas inovācijas konkrētajā nozarē un, kas ir dzīvotspējīgs Latvijas vai konkrētā starptautiskā uzņēmējdarbības vidē.

SMU "Green Box" un tā dalībnieki Andris Miezis, Roberta Noela Panava un Agris Grīnbergs konkursā pieteicās ar biznesa ideju par augu audzēšanas iekārtu, ar kuras palīdzību augi aug ātrāk un cilvēki mājas apstākļos var audzēt produktus un garšaugus. Pirmās kārtas uzdevums bija iesūtīt 1,5min garu video angļu valodā, kurā pastāstīt vairāk par SMU un atbildēt uz jautājumu "Kādēļ tieši mēs esam labākie kandidāti uz galveno balvu". SMU "Green Box" veiksmīgi izturēja pirmo projekta kārtu.

Projekta ietvaros 2. kārtā dalībniekiem paredzētas trīs meistarklases, kuru laikā tiks apgūti uzņēmējdarbības pamati, prasmes prezentēt un uzstāties, kā arī pārliecinoši argumentēt savu viedokli. Visus meistarklasēs uzdotos mājas uzdevumus žūrija vērtēs 10 ballu sistēmā.

Konkursa galvenā balva: uzvarētājkomandai 5 cilvēku sastāvā brauciens uz ASV.

Vēlam veiksmi SMU "Green Box" komandai!