Topošie Vizuālās reklāmas dizaina speciālisti iepazīst profesionālo darba vidi - Ogres tehnikums

Topošie Vizuālās reklāmas dizaina speciālisti iepazīst profesionālo darba vidi

Lai labāk izprastu vizuālās reklāmas dizainera darba vidi un pārliecinātos par izvēlētās profesijas daudzveidīgajām iespējām, topošie dizaineri un reklāmas dizaina profesionālo priekšmetu skolotāja Dace Runča 1.novembrī apmeklēja uzņēmumu "Olderi".

Jaunieši uzzināja, ka šis vizuālās reklāmas dizaina uzņēmums jau vairāk nekā 24 gadus stabili un pārliecinoši strādā ne tikai Latvijas tirgū, bet sadarbojas arī ar pasūtītājiem citur Eiropā. Uzņēmums lepojas ar savām modernajām tehnoloģijām un iespējām uzlīmju ražošanā ruļļos.

SIA "Olderi" piedāvā augstas kvalitātes drukāšanas iespējas etiķešu ražošanā maziem un vidējiem pasūtījumiem, izmanto digitālās drukas iekārtas un jaunākās iekārtas pēcapstrādei.

Jauniešu gūtās atziņas:

Artis Lapiņš 1RD: "Pamazām es sāku iejusties dizaina profesionālajā vidē. Šodien ekskursijā es uzzināju noderīgas lietas savai nākotnei, sapratu, kā notiek dizaina veidošanas process."

Katrīne Kate Kucina-Arbidāne 1RD: "Manuprāt, visvērtīgākais šādās ekskursijās ir tieši tas, ko savas jomas profesionālis iesaka un kādus padomus vai mācības viņš sniedz. Visiem kopā klausoties stāstītajā, iekšēji radās tā mazā motivācijas sajūta, kuru bieži jūtam, kad stāstītais šķiet saistošs un ieinteresējošs. Ļoti patika, ka viss nebija tikai par un ap tipogrāfijas galveno uzdevumu- uzlīmju ražošanu. Mums tika ieteikts radīt un rādīt savu mākslu, darīt un nebaidīties. Nekad nebiju iedomājusies par to, kā visas uzlīmes tiek ražotas. Parasti tām nepievērsu uzmanību. Tagad, kad zinu, kā notiek viss process un cik daudz dažādu iespēju piedāvā tipogrāfija, šķiet, ka reklāmu veidošana ieinteresēja vēl vairāk. Nu jau ar nepacietību gaidu pirmo darbošanos pie tās. Ir tik daudz veidu, kā dizainu padarīt interesantu un unikālu!

Kopumā viss bija tiešām labi un vērtīgi, kā jau jebkura lieta, kas sniedz jaunas zināšanas un iedvesmu."