Ogres tehnikuma audzēkņi dodas izpētīt augstākās izglītības iespējas uz Transporta un sakaru institūtu - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma audzēkņi dodas izpētīt augstākās izglītības iespējas uz Transporta un sakaru institūtu

07.12.2018. projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros ar 1DT1, 1DT2, 1ET un 2DT1 grupas audzēkņiem devāmies uz Transporta un sakaru institūtu ar mērķi iepazīsties ar augstākās izglītības iespējām, augstskolas piedāvātajām mācību programmām un mācību vidi, praktiski darboties mācību laboratorijās, individuāli, radoši izpaužoties, jo šajā datumā tiek atzīmēta Starptautiskās Civilās Aviācijas diena.

Interaktīvā gaisotnē tika pasniegta informācija par jaunākajiem faktiem aviācijā un nozares attīstībā. Ar saviem iedvesmas stāstiem dalījās nozares profesionāļi, aicinot jauniešiem būt neatlaidīgiem, aktīviem, motivētiem strādāt. Bija iespēja uzdot jautājumus profesionāļiem, ko skolu audzēkņi arī izmantoja, lai precizētu interesējošās sfēras. Jauniešiem bija iespēja izmēģināt virtuālo lidojumu lidmašīnā ne tikai dienas, bet arī nakts laikā un dažādos laika apstākļos, kā arī izmēģināt vadīt lidaparātu, atrodoties pie lidmašīnas paneļa simulatora.

Šis pasākums daudziem lika aizdomāties par valodas zināšanu nepieciešamību savā karjeras ceļā, jo katrs no runātājiem - docente, TSI dekāns, uzņēmēji un viesi - uzrunu sāka trīs valodās – latviešu, angļu un krievu.

2DT1 audzēknim Ritvaram šis brauciens bija īpaši veiksmīgs, jo, piedaloties momentloterijā, tika pie vērtīgas balvas.