Ogres tehnikuma audzēkņi piedalās simulācijas spēles JA TITAN reģionālajā čempionātā un pusfinālā.

JA Latvija partnerskolas decembra laikā rīkoja biznesa simulācijas spēles JA TITAN reģionālos čempionātus, dodot iespēju katra čempionāta trīs labākajām komandām piedalīties JA TITAN valsts mēroga pusfinālā.

Spēles laikā audzēkņiem online vidē bija jāveic informācijas analīze un jāpieņem lēmumi par ražojamās produkcijas apjomu, produkta cenu, mārketinga aktivitātēm, attīstību un modernizāciju, kā arī investīcijām, tirgojot nākotnes personalizētos portatīvos datorus.

2018. gada 19. decembrī šajā čempionātā startēja arī trīs Ogres tehnikuma komandas. Čempionāts notika Ogres ģimnāzijā, kur divas komandas no Ogres tehnikuma ieguva pirmo un otro vietu un iespēju piedalīties Latvijas pusfinālā. Nedaudz pietrūka veiksmes, lai komandas nokļūtu finālā, bet jaunieši ir apmierināti ar savu sniegumu un iegūto jauno pieredzi.

Skolotāja Linda Pastare saka paldies komandu dalībniekiem – Ernestam Plūcim, Edgaram Veitneram, Andrim Miezim, Mārtiņam Jurim Bisniekam, Montai Bergmanei, Kristai Veltai Purbērziņai, Ritvaram Dāvidam Catlakšam, Gabrielai Polencai par atsaucību un ieguldīto darbu biznesa stratēģiju apguvē.