Turpinās pieteikšanās dalībai Erasmus+ mobilitātes projektā “Izglītības ceļš Eiropā”

Turpinās 2. kārtas pieteikšanās Erasmus+ mobilitātes projektam "Izglītības ceļš Eiropā" – aicinām pieteikties topošos multimediju dizaina speciālistus, video operatorus, viesmīlības pakalpojumu speciālistus, klientu apkalpošanas speciālistus, grāmatvežus, datorsistēmu tehniķus un elektronikas tehniķus no 2. un 3. kursa. Mobilitātes plānotas uz Portugāli, Maltu, Grieķiju un Vāciju šā gada pavasarī un vasarā.

Pieteikumus gaidām līdz 28. janvārim (ieskaitot) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Sīkāka informācija 229. kabinetā, Projektu nodaļā. Pieteikumam nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu un sagatavot CV Europass formātā.

Pirmie dalībnieki – topošie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti – jau atgriezušies no prakses mobilitātes Austrijā, kur devās pērnā gada decembrī. Nākamie braucieni plānoti marta beigās, un tajos papildus 2.kārtas atlases uzvarētājiem dosies arī 1.kārtas atlases uzvarētāji no Mežsaimniecības un koka izstrādājumu nodaļas – šie audzēkņi dosies uz Austriju un Vāciju.