Ogres tehnikums piedalās "Radi, rādi, raidi! 2019" Smiltenē - Ogres tehnikums

Ogres tehnikums piedalās "Radi, rādi, raidi! 2019" Smiltenē

2019.gada 14.maijā norisinājās profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu radošais pasākums "Radi, rādi, raidi" Vidzemē - Smiltenes tehnikumā. Šogad izvēlēts moto: "Hei! Mēs nākam, Latvija!". Radošajā pasākumā piedalījās interešu izglītības kolektīvi no Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolas, Ogres tehnikuma, Rīgas 3. arodskolas, Valmieras tehnikuma, Priekuļu tehnikuma, Rīgas Stila un modes tehnikuma, Latvijas Jūras akadēmijas Jūrskolas, Smiltenes tehnikuma Alsviķu struktūrvienības un Smiltenes tehnikuma. Kopumā pārstāvot ap 300 jauniešus no koriem, ansambļiem, tautisko deju kolektīviem, solistiem.

"Radi, rādi, raidi 2019!" mērķis ir sekmēt jauniešu pilsonisko līdzdalību, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lietpratību un iesaistīšanos Dziesmu un deju svētku tradīcijas saglabāšanā un kopšanā.

Lai sekmētu interešu izglītību profesionālās izglītības iestādēs un sniegtu rekomendācijas interešu izglītības pulciņu un kolektīvu darbības pilnveidei, radošo pasākumu vērtē žūrija. Mūzikas jomas vērtētāja: Mārtiņš Klišāns (Rīgas Doma kora skolotājs), Aldans Milzarājs (mūzikas skolotājs, kora "Salve" diriģents). Savukārt deju jomu vērtēja Agris Daņiļevičs (deju kolektīva "Dzirnas" vadītājs).

Ogres tehnikums piedalījās ar vislielāko priekšnesumu skaitu, pārstāvot visus mākslinieciskos kolektīvus – jaukto kori, vokālo ansambli, instrumentālo ansambli, solistus un JDK "Solis".

Paldies kolektīvu vadītājiem Reinim Grīnhofam, Lienei Grīnhofai un Dairai Dālei par ieguldīto darbu. Sirsnīgs paldies visiem interešu izglītības kolektīvu jauniešiem, pateicoties kuru līdzdalībai un radošajai dzirkstij kopā radījām skaistus svētkus!

Foto: Smiltenes tehnikums, Monika Šķērsta.

Armanda Auziņa, direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā.