Starp Latvijas labākajiem Skolēnu mācību uzņēmumiem Ogres tehnikuma SMU Basket art. - Ogres tehnikums

Starp Latvijas labākajiem Skolēnu mācību uzņēmumiem Ogres tehnikuma SMU Basket art.

No 9. līdz 10.maijam Jūrmalā norisinājās Jauno uzņēmēju dienas 2019. Pasākumā finālisti sacentās par Latvijas labākā skolēnu mācību uzņēmuma (SMU) titulu un vidusskolas grupas SMU – par iespēju pārstāvēt valsti Eiropas labāko mācību uzņēmumu finālā Lillē, Francijā šī gada jūlijā. Pasākuma ietvaros tika godināti arī labākie gada uzņēmējdarbības skolotāji, nominācijai Junior Achievement Latvia Gada labākais uzņēmējdarbības skolotājs 2019 tika nominēta Ogres tehnikuma projektu vadītāja Alīna Liepiņa.

Šogad Latvijā kopumā reģistrēti 1200 mācību uzņēmumi, no kuriem dalībai SMU programmas finālā Jūrmalā tika izraudzīti 20 vidusskolas grupas pārstāvji un 10 pamatskolas grupas pārstāvji, kuru vidū bij arī Ogres tehnikuma SMU Basket art. Lai iegūtu labākā mācību uzņēmuma godu SMU bija jāizpilda četri vērtēšanas kritēriji: jāiesniedz gada pārskats, jāsniedz četru minūšu prezentācija latviešu valodā žūrijas komisijai un skatītājiem, jāprezentē produkts stendā un jāpiedalās individuālajā paneļintervijā ar žūrijas komisiju latviešu un angļu valodā.

Ogres tehnikums lepojas ar SMU Basket art komandas – Lāsmas Derkačas un Igora Riekstiņa sasniegumiem un vēl turpmāku uzņēmuma darbības attīstību!