Ogres tehnikumā izcilāko audzēkņu vecākiem pasniedz Ģimenes Gada balvu - Ogres tehnikums

Ogres tehnikumā izcilāko audzēkņu vecākiem pasniedz Ģimenes Gada balvu

31.maijā Ogres tehnikumā (OT) jau sesto reizi tika atzīmēta Ģimenes diena, kurā tehnikuma vadība, nodaļu vadītāji un audzinātāji teica paldies labāko audzēkņu vecākiem par dēla vai meitas audzināšanu, sniedzot ieguldījumu Ogres tehnikuma un valsts attīstībā.

Ģimenes diena, kas aizsākusies 2014.gadā, jau no pašiem pirmsākumiem kļuvusi par sirsnīgākajiem svētkiem mācību gada izskaņā, kur vienuviet satiekas audzinātāji, labākie audzēkņi un viņu vecāki.

Pirms svinīgā pasākuma katras nodaļas audzinātāji izvirza ģimenes, kuras būtu pelnījušas īpašu uzmanības apliecinājumu – Ģimenes Gada balvu. Balvas autori un izgatavotāji ir Dizaina un mākslas nodaļas un Mežsaimniecības, koka izstrādājumu un medību nodaļas audzēkņi.

Šajā mācību gadā tika godinātas Ivja Mirķa (3ET), Daigas Kārkliņas (2DT-1), Reiņa Gunāra Medņa (2DT-1), Dāvida Zaiceva (2VP), Līgas Zeltiņas (2EP), Andra Pētersona (4MT), Ritvara Dāvida Catlakša (3MG), Dāvida Ņikitas Gruznova (3VD), Edgara Tilaka (4VO) ģimenes.

Ģimenes Gada balvas ieguvējus sveica OT direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa, sakot paldies audzēkņiem un viņu vecākiem, ka jaunieši izvēlējušies mācīties, veidot savu karjeru un izkopt savus talantus tieši Ogres tehnikumā. Gada balvas ieguvējus ar muzikāliem priekšnesumiem iepriecināja OT audzēknis Ainārs Krastiņš (2DT-2) un interešu izglītības pedagogu Lienes un Reiņa Grīnhofu ģimene.

Ģimenes dienas dalībniekus uzrunāja OT direktore Ilze Brante: "Viss, kas notiek tehnikumā, nevar notikt bez mūsu audzēkņiem. Vispirms jau bez tiem, ar kuriem mēs lepojamies. Katru gadu Ģimenes dienā mēs uzaicinām tos audzēkņus kopā ar vecākiem, kuriem vēlamies īpaši pateikties par mūsu sadarbību. Tikai visi kopā mēs varam gāzt kalnus. Tāpēc šajā pasākumā ir starptautisko un valsts konkursu uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. Paldies audzēkņiem un viņu vecākiem!"

Vecāki tika aicināti arī ierakstīt savu vēlējumu Ogres tehnikumam Labo domu grāmatā.