Izmanto iespēju piedalīties starptautiskās mācību mobilitātes!

Ogres tehnikums aicina audzēkņus un pedagogus izmantot lielisku iespēju - pieteikties dalībai jaunajā mācību mobilitātes projektā „Virzoties uz izcilību” (Nr. 2019-1-LV01-KA116-060256).

Katru mācību gadu Ogres tehnikums piedāvā audzēkņiem un pedagogiem piedalīties starptautiskās mācību praksēs un pieredzes apmaiņas programmās, saņemot Erasmus+ programmas finansējumu vairāk kā 2000 EUR (4 nedēļu prakse) vai 1000 EUR (1 nedēļas pieredzes apmaiņas programma) apmērā. 2019./2020. mācību gadā 8 pedagogi no visām četrām Ogres tehnikuma izglītības programmu nodaļām izkops savu profesionalitāti Itālijā, Maltā un Horvātijā, savukārt 78 audzēkņiem un 16 pavadoņiem plānotas mobilitātes uz:

  • Maltu: ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesmīlības pakalpojumu speciālists, grāmatvedis, klientu apkalpošanas speciālists - -3.kurss;
  • Itāliju: interjera dizaina speciālists, vides labiekārtojuma un objekta dizaina speciālists - 4.kurss, vizuālās reklāmas noformētājs - 2.-3.kurss;
  • Īriju: meža mašīnu operators, mežsaimniecības tehniķis - 2.-3.kurss;
  • Horvātiju: mēbeļu galdnieks, namdaris - 2.-3.kurss;
  • Vāciju: datorsistēmu tehniķis, elektronikas tehniķis - 2.-3.kurss;
  • Kipru: multimediju dizaina speciālists, video operators - 2.-3.kurss.

Mācību mobilitātes ļauj pilnveidot sociālās un personīgās kompetences un atpakaļ uz Latviju pārvest jaunu profesionālo un dzīves pieredzi. Par to, kā pieteikties dalībai mobilitātes projektā, tuvākajā laikā tiks ievietota informācija Ogres tehnikuma mājas lapā.