Ogres tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi veiksmīgi iesāk 2019./2020. mācību gada tirdzniecību pasākumā CITS BAZĀRS - Ogres tehnikums

Ogres tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi veiksmīgi iesāk 2019./2020. mācību gada tirdzniecību pasākumā CITS BAZĀRS

2019.gada 7.decembrī kā ierasts tirdzniecības centrā Domina Shopping norisinājās Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums CITS BAZĀRS, kas šogad uzņēma 270 SMU ar 900 skolēniem no visas Latvijas. Pasākuma ietvaros jauniešus vērtēja ne tikai apmeklētāji, bet arī 40 pieredzējuši profesionāļi no uzņēmumiem, akadēmiskajām struktūrām, finanšu sektora un valsts pārvaldes.

Ogres tehnikumu pasākumā CITS BAZĀRS pārstāvēja Ogres tehnikuma projektu vadītājas Alīnas Liepiņas konsultēti uzņēmumi - SMU KOSMO ar dizaina T-krekliem horoskopa zīmju tematikā , SMU Aftertaste ar ābolu un ābolu mizu čipsiem, SMU Gift Box ar pašu radītiem krāsainajiem koka zīmuļiem un akmens piekariņiem un pedagoga Lindas Pastares konsultēts SMU Smart Garbage ar inovatīvu atkritumu tvertni.

Nominācijai "Uz zināšanām balstīts SMU produkts/pakalpojums" tika nominēti SMU KOSMO un SMU Gift box, nominācijai "Sociāli atbildīgākais SMU" nominēts SMU Aftertaste, kas arī ieguva simpātiju balvu no uzņēmuma Laima.