Ziemassvētku noskaņas – arī projektā

Ziemassvētku tuvošanās ir laiks brīnišķu ideju realizēšanai – arī Ogres tehnikumā.

Kur vēl citur tik plašā profesionālo nozaru spektrā būtu iespējas savām rokām radīt apbrīnojami dažādas un lieliskas svētku dāvanas!

Lai uzzinātu, kā Ziemassvētkiem gatavojas kolēģi citās Eiropas profesionālajās mācību iestādēs, un parādītu, ko varam paši, tika izveidots eTwinning projekts My professional skills in a handmade Christmas present.

Projektā Ogres tehnikumam pievienojušies dalībnieki no Horvātijas, Albānijas, Lietuvas, Turcijas. Decembrī stāstām un rādam, kādas pašu veidotas dāvanas protam izveidot, janvārī apspriedīsim un vērtēsim uzzināto, tiksimes virtuālājā ceļā.

eTwinning projekti ir lielisks veids, kā ātri un vienkārši iepazīties ar domubiedriem gan tepat Latvijā, gan visā plašājā Eiropā un veikt kopīgu darbu, taču ne mazāk svarīgi, izrādās, - arī ieraudzīt, kādi talanti ir starp mums pašiem.

Ir liels prieks par mūsējo atsaucību un lieliskajiem darbiem, ko paveica Viktorija Klāsupa, Aleksis Paraka, Ričards Rolands Mandaugs, Adrians Āboliņš, Mārtiņš Lūsītis, Laura Keita Žuravļova, Anrijs Šermuksīts, Krists Strihels, Niks Zāraks, Alans Novikovs.

Lai arī jūs šai svētku laikā priecē projekta video, kas tapuši mūsmājās – Ogres tehnikumā!

 

https://youtu.be/3ro9tr5Jgmc (Piparkūku mājiņu cepšana)

 

https://youtu.be/yzahGfhggy4 (pīrādziņi - VP grupa)

 

https://youtu.be/K2koqRCmeW8 (kompozīcija vestibilam)

 

https://youtu.be/eZ1qI5HvA8g (galdnieki - Betlēmes namiņš)