Ogres tehnikuma audzēkņi piedalās profesionālās meistarības konkursā “Biznesa kanvu izaicinājums”

2020.gada 29.-30.janvārī Liepājas Valsts tehnikumā norisinājās profesionālās meistarības konkurss, kurā piedalījās audzēkņu komandas no deviņām profesionālās izglītības iestādēm.

Konkursa pirmajā dienā audzēkņu komandas prezentēja mājas darba uzdevumu par tēmu "Nākotnes profesijas 2030". Pēc tam visi izglītības iestāžu audzēkņi tika sadalīti astoņās komandās un kopīgi ģenerēja biznesa idejas par tēmu "Izglītībai jābūt biznesīgākai", izstrādājot Lean Canvas biznesa modeli.

Jaunieši paguva apmeklēt arī Liepājas speciālo ekonomisko zonu tajā esošos vietējos uzņēmumus – inženiertehnisko pakalpojumu uzņēmumu "AE Partner", metālapstrādes uzņēmumu "RT Metāls", kur iepazinās ar to darbību, piedāvātajiem produktiem un ieguva atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Ogres tehnikuma komanda - Edgars Veitners /3ND/, Nikolass Jaunzems /3MO/ un Emīls Purvinskis /3GR/ ieguva 3.vietu un Simpātijas balvu par mājasdarba video, kurš pieejams https://www.youtube.com/watch?v=jJ24aDCLJfg

Audzēkņi iepazinās, sadraudzējās un ieguva vērtīgu pieredzi biznesa kanvu izstrādē, prezentēšanā un sava viedokļa aizstāvēšanā.

Skolotāja Linda Pastare saka paldies komandas dalībniekiem par atsaucību, sadarbību un ieguldīto darbu.