Junior Achievement Latvia Līderu programmas dalībnieces Luīzes Elizabetes Ladigas Korobkovas sociālais projekts - Ogres tehnikums

Junior Achievement Latvia Līderu programmas dalībnieces Luīzes Elizabetes Ladigas Korobkovas sociālais projekts

Trešdien, 11.augustā, četri Junior Achievement Latvia Līderu programmas dalībnieki atklāja JIC "Mērķis" sezonālo āra terasi ar koncertu, kurā uzstājās Everts Krauklis un Annemarija Kandele.

Junior Achievement Latvia Līderu programmas ietvaros tās dalībniekiem ir jāizveido sociālais projekts. Četri no divpadsmit topošajiem līderiem kā savu projektu izvēlējās izveidot sezonālo āras terasi Siguldas Jauniešu iniciatīvu centram "Mērķis", lai Siguldas jauniešiem būtu iespēja siltajā sezonā kvalitatīvi un ērti pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā. Jaunie līderi tic, ka ir izveidojuši aizraujošu un patīkamu vietu, kurā vienaudžiem būs iespēja rīkot dažādus pasākumus, atpūsties un izglītoties nepiespiestā gaisotnē. Jaunieši vēlas teikt lielu paldies projekta atbalstītājiem un sponsoriem – MARKO KEA, J&R GRUPA, MEBELES.LV un Atim Švinkam.

Projektu veidoja Luīze Elizabete Ladiga Korobkova, Everts Krauklis, Katrīna Resne, un Klāvs Kalvenieks Junior Achievement Latvia Līderu programmas ietvaros.