Mūsu skolas galda tenisa izlasei 2.vieta Rīgas reģiona AMI sporta kluba 25. Sporta spēļu sacensībās!!! - Ogres tehnikums

Mūsu skolas galda tenisa izlasei 2.vieta Rīgas reģiona AMI sporta kluba 25. Sporta spēļu sacensībās!!!

16.oktobrī Rīgā, Banku augstskolas telpās tika aizvadīts AMI sporta kluba organizētais profesionālās izglītības Rīgas reģiona  grupu turnīrs galda tenisā. Mūsu skolas galda tenisa komanda tika ielozēta ,,B” apakšgrupā ar Rīgas Stila un modes PVS, Rīgas Tirdzniecības PVS un Olaines MTK kurā tika izcīnīta pārliecinoša 1.vieta, kas deva iespēju cīnīties finālā!

22.oktobrī notikušajā AMI sporta kluba 25.sporta spēļu Finālā par 1.vietu sīvā cīņā ar rezultātu 2:3 tika atzīts Rīgas Tehniskās koledžas pārākums. Mūsu skolas izlasei godpilnā 2.vieta un iespēja startēt AMI sporta kluba organizētajā Latvijas Republikas  profesionālās izglītības čempionātā galda tenisā, kurš norisināsies 30.oktobrī Rīgā!

Mūsu skolas 3.kursa MT audzēknis Roberts Puriņš izcīnīja 2.vietu individuālajās sacensībās!

Ogres tehnikuma galda tenisa izlasē spēlēja:

Roberts Puriņš 3.kurss MTgrupa

Oskars Bulats 3.kurss ETgrupa

Kaspars Ārents 3.kurss MHgrupa

Finālā iekļuva un piedalījās Rīgas Tehniskā koledža, Rīgas Stila un modes PVS, Rīgas Pārdaugavas PVS, Rīgas Tirdzniecības un Radošās industrijas tehnikums, Rīgas Celtniecības koledža un Ogres tehnikums.

 

Apsveicam!!!

 

Sporta darba organizatore

Ilze Ose - Hlebovicka


Vairāk bildes šeit