OT labdarības tirdziņa ieņēmumus ziedos bērniem - Ogres tehnikums

OT labdarības tirdziņa ieņēmumus ziedos bērniem

Ziemassvētku priekšvakarā Ogres tehnikuma (OT skolēnu mācību uzņēmums "Access Stories" rīkoja labdarības tirdziņu, kurā iegūtos līdzekļus ziedos Ogres novada bērniem.

"Tirdziņa mērķis ir savākt līdzekļus bērniem, kurus uzmeklēsim ar Ogres novada Sociālā dienesta starpniecību, kā arī popularizēt mācību uzņēmumu, lai arī citi jaunieši redz, kā darbojas uzņēmums un varbūt vēlas tajā iesaistīties,” stāsta Ogres tehnikuma klientu apkalpošanas specialitātes 2.kursa audzēkne Lāsma Runcīte, kura mācību uzņēmumā atbild par grāmatvedību un menedžmentu.

Ikdienā uzņēmumā visus darbus plāno un organizē trīs cilvēku komanda - Linda Jaunīte, Lāsma Runcīte un Alens Līdaks, bet, piedaloties dažādos pasākumos, kā, piemēram, Latvijas Skolēnu un studentu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgū, kas 6.decembrī norisinājās modes un izklaides centrā "Rīga Plaza", vai arī nupat notikušajā OT Ziemassvētku labdarības tirdziņā, preču izgatavošanā tiek iesaistīti arī citi audzēkņi.

OT mācību uzņēmuma rīkotajam labdarības tirdziņam audzēkņi bija sarūpējuši dažādus kārumus (pašu gatavotas medus konfektes, augļu groziņus, biezpiena bumbiņas, piparkūkas, cepumus), Ziemassvētku dekorus, ziepes, rotas un koka izstrādājumus. Labdarības tirdziņā varēja iegādāties arī Skolēnu un studentu mācību uzņēmumu Ziemassvētku gadatirgū žūrijas un pircēju atzinību ieguvušos oriģinālos dekoratīvos spilvenus un spilvendrānas ar šķirnes suņu siluetiem, ko izgatavojuši Dizaina nodaļas audzēkņi.

Labdarības mērķiem tiks novirzīti ne tikai ietirgotie līdzekļi, bet arī nauda, ko tirdziņa apmeklētāji ziedoja neatkarīgi no tā, vai iegādājās preces.

www.ogrenet.lv