Aizvadīts Ogres tehnikuma ziemas čempionāts vieglatlētikā  - Ogres tehnikums

Aizvadīts Ogres tehnikuma ziemas čempionāts vieglatlētikā 

Trešdien, 14.janvārī Ogres sporta centrā norisinājās Ogres tehnikuma (OT) ziemas čempionāts vieglatlētikā.

"Šīs sacensības notiek jau otro gadu, un centīsimies tās padarīt par tradīciju, lai arī  ziemas sezonā jauniešiem būtu iespēja nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm," norāda OT sporta organizatore Ilze Ose – Hlebovicka.

Audzēkņi sacentās 40 metru sprintā, 600 metru skrējienā, lodes grūšanā un augstlēkšanā. Piedalīšanās čempionātā bija katra audzēkņa brīva izvēle, un sacensībām tika saņemti 35 pieteikumi.

Godalgotās vietas ieguva:

40m zēniem

Vieta

Vārds

Uzvārds

Rezultāts

Grupa

1.

Māris

Krievelis

5,12

3MO-1

2.

Rudolfs

Virsis

5,22

3MT

3.

Matīss

Leimanis

5,28

2MT

600m zēniem

Vieta

Vārds

Uzvārds

Rezultāts

Grupa

1.

Monvīds

Stahovskis

1:41,3

2MG

2.

Nauris

Bondars

1:42,1

3MO-2

3.

Māris

Krievelis

1:45,0

3MO-1

Lodes grūšana (4kg) zēniem

Vieta

Vārds

Uzvārds

Rezultāts

Grupa

1.

Māris

Krievelis

13,52

3MO-1

2.

Raivis

Zālītis

13,00

 

3.

Ivo

Jāne

12,73

2MT

Augstlēkšana zēniem

Vieta

Vārds

Uzvārds

Rezultāts

Grupa

1.

Ivo

Jāne

1,70

2MT

2.

Māris

Krievelis

1,60

3MO-1

3.

Elvis

Šumskis

1,55

1MO-2

 

"Ziemas čempionāts palīdz arī atklāt jaunus talantus un izveidot tehnikuma izlasi vieglatlētikā, jo mūsu audzēkņi aktīvi piedalās gan novada, gan arī ārpus novada sacensībās, tostarp biedrības "Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba "AMI" rīkotajās sporta spēlēs," atklāj I.Ose – Hlebovicka.  

Līdztekus sporta stundām, kas iekļautas mācību programmā, tehnikumā ir iespēja papildus trenēties ne tikai vieglatlētikā, bet arī volejbolā, smagatlētikā, kas ir populāra puišu vidū, un nodarboties ar pilates vingrošanu, ko savukārt iecienījušas meitenes.

Visi čempionāta dalībnieki saņēma saldas balvas ar tehnikuma logo, pirmo triju ieguvējus atsevišķās disciplīnās apbalvoja ar diplomiem, bet sportisti, kas startēja visās disciplīnās – arī kausus. Izglītības programma, no kuras bija  visvairāk čempionāta dalībnieku, ieguva specbalvu – kliņģeri. Kausi nonāca pie Māra Krieveļa (3 MO-1),  Mārtiņa Varlamova (1MO-2) un Elvja Šumska (1MO-2), bet kliņģeri savā īpašumā ieguva mežsaimniecības izglītības programmas audzēkņi.

Ogres tehnikuma daudzveidīgās izglītības programmas dod iespēju arī pašiem sagatavot balvas – topošie konditori sportistiem bija izcepuši kliņģeri, bet 4.kursa reklāmas dizainere Kristīne Auzenberga izveidojusi balvu un diplomu dizainu.

 

Pielikumā: OT ziemas čempionāta vieglatlētikā rezultāti.

www.ogrenet.lv