Ghetto Startup aicina OT jauniešus izmēģināt spēkus biznesā - Ogres tehnikums

Ghetto Startup aicina OT jauniešus izmēģināt spēkus biznesā

19.februārī Ogres tehnikumā viesojās biedrības "Ghetto Games" pārstāvji, lai prezentētu biznesa ideju konkursu.

Ar audzēkņiem  tikās "Ghetto Startup 2015"  projekta vadītājs Jaroslavs Romanovičs un projekta sadarbības partnera kuģniecības kompānijas "Tallink Grupp"  pārstāvis Raimonds Šostakovičs.

Biedrība "Ghetto Games" ir ieguvusi atpazīstamību ar ielu sporta un kultūras kustības popularizēšanu, bet viens no tās darbības virzieniem ir arī veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību.

Šogad Ghetto Games uzsācis projektu "Ghetto Startup 2015”, un tā ietvaros paredzējuši apmklēt 100 Latvijas skolas.

"Bieži vien jaunieši īsti nezina, ar ko viņi vēlas nodarboties pēc skolas pabeigšanas. Tāpēc ir izveidots projekts, ar kura palīdzību viņi var noskaidrot savas stiprās un vājās puses un izmēģināt savus spēkus uzņēmējdarbībā,” norāda J.Romanovičs.

"Ghetto Startup" ir komandu sacensības vidusskolēniem par labāko jauno biznesa ideju vai esošā produkta pilnveidi vienā no piecām kategorijām – radošās industrijas, pilsētvide un ekoloģija, informācijas tehnoloģijas, pārtikas rūpniecība un sporta industrijas.
Pieteikšanās sacensībām līdz 28.februārim http://www.ghettofamily.com/startup/ 

Martā jauniešiem būs iespēja piedalīties apmācībās. Divas labākās komandas, kura būs uzvarējušas reģionālajā pusfinālā, startēs finālā.

Fināla uzvarētājkomanda saņems naudas balvu Eur 2000,- skaidrā naudā, otrās vietas ieguvēji - Eur 1500,- savukārt trešās vietas ieguvēji - Eur 1000,-, skaidrā naudā, kā arī balvas no projekta sadarbības partneriem, tajā skaitā kuģniecības kompānijas "Tallink".  

Tikšanās noslēgumā Ogres tehnikumā norisinājās loterija, kurā divi veiksminieki izlozēja ceļojumu ar prāmi "Tallink", bet viens – T-kreklu.

Ogres tehnikuma audzēkņi un pedagogi aktīvi iesaistījās diskusijās par biznesa ideju konkursu. Kā portālam Ogrenet atklāja tehnikuma mācību uzņēmuma "Access stories"  direktors, Multimediju dizaina programmas 1.kursa audzēknis, Alens Līdaks, iespējams, ka tieši skolēnu uzņēmuma dalībnieki vieni no pirmajiem pieteiksies šim konkursam, un viņu piemērs varētu iedrošināt arī pārējos audzēkņus.