Dziesmu svētku pasākumā Jēkabpilī piedalās 70 Ogres tehnikuma audzēkņu - Ogres tehnikums

Dziesmu svētku pasākumā Jēkabpilī piedalās 70 Ogres tehnikuma audzēkņu

29.aprīlī Jēkabpilī XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros norisinājās profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums "Radi, rādi, raidi!", uz kuru devās arī Ogres tehnikuma (OT) jaunieši.

"Mēs bijām vislielākā delegācija, kopskaitā 70 dalībnieku. Ogres tehnikumu pārstāvēja visi interešu izglītības pulciņi - koris, instrumentālais ansamblis, vokālais ansamblis, defilē pulciņš, jauniešu deju kolektīvs "Solis". Pasākumu atbalstīja arī Multimediju dizaina programmas audzēkņi Juris Jevdokimovs, Elmārs Lauskis un pedagogs Toms Ezerietis. Juris un Elmārs darbojas kā fotogrāfi, bet Toms Ezerietis bija dizaina autors Foto stendam, pie kura pasākuma dalībnieki varēja tapt iemūžināti. Pēc šī pakalpojuma bija tāds pieprasījums, ka jaunieši pat stāvēja rindā,” atklāj Ogres tehnikuma direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa.

Pasākumā piedalījās 12 profesionālās izglītības iestādes no Zemgales reģiona - Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Aizkraukles Profesionālā vidusskola Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošā vidusskola, Jelgavas Amatu vidusskola, PIKC "Jelgavas Tehnikums", Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža, PIKC "Ogres tehnikums" , PIKC Valsts SIA "Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums", Rīgas 3.arodskola, Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola, Saulaines Profesionālā vidusskola un Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola.

OT audzēkņu piedalīšanās pasākumā "Radi, rādi, raidi" citu profesionālo mācību iestāžu audzēkņu atmiņā paliks ne tikai ar speciāli pasākumam veidoto Foto stendu, skanīgajiem, raitajiem un krāsainajiem priekšnesumiem, bet arī ar Lienas Grīnhofas un OT audzēkņu kopīgi sacerēto dziesmu "Radi, rādi, raidi”. Ar šo dziesmu tika atklāts pasākums Jēkabpilī.

Visus vienojošo dziesmu varēs noklausīties arī radošajā pasākumā "Radi, rādi, raidi", kas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku laikā no 9.-.12.jūlijam notiks Vērmanes dārzā. Šajā pasākumā piedalīsies arī Ogres tehnikuma interešu izglītības kolektīvi, kā arī būs OT nodaļu radošās darbnīcas.

Savukārt OT jauniešu deju kolektīvs "Solis" godam ir izturējis lielo konkurenci un ticis uz XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Šī priecīgā ziņa dejotājus sasniedza pasākumā Jēkabpilī. OT direktores vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa saka paldies par ieguldīto enerģiju un darbu kolektīva vadītājai, pedagoģei Dairai Dālei.

FOTO: Juris Jevdokimovs (1.kurss MD-1 grupa) un Elmārs Lauskis (2.kurss MD-2 grupa).