OT audzēknei Renātei Balodei Eiropas Komisijas konkursa galvenā balva

9.martā Ogres tehnikumā (OT) viesojās Eiropas Kustības Latvijā pārstāvji, lai sveiktu konkursa "Mobilā zināšanu ekspreša karoga dizaina konkurss" uzvarētāju Renāti Balodi.

OT Dizaina nodaļas vizuālās reklāmas noformētāju izglītības programmas 3.kursa audzēkne Renāte Balode par savu izstrādāto karoga dizainu ieguva galveno balvu 250 eiro vērtībā.

"Iniciators dalībai konkursā bija Ogres tehnikuma skolotājs Pēteris Justovičs, kurš konkursa darbu tapšanā iesaistīja visu kursu," stāsta R.Balode.

Konkursa žūrijas vērtējumam tika iesniegti divu autoru – Renātes Balodes un Santas Skromules – darbi. Šoreiz lielo lozi izvilka Renāte, kuras veikums novērtēts ar galveno balvu. Konkursam kopumā tika pieteikts 161 darbs.

"Manā darbā ir attēlots gaisa balons, kas simbolizē kustību un attīstību un, protams, autobuss - zināšanu ekspresis. Tik augsta līmeņa konkursā piedalījos  pirmo reizi, un tas man ir liels pārsteigums un gandarījums. Pēc tehnikuma beigšanas plānoju turpināt izglītību Latvijas Mākslas akadēmijā un specializēties funkcionālajā dizainā," atklāj R.Balode.

Balvu konkursa uzvarētājai pasniedza Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš un multimākslinieks,  žūrijas komisijas priekšsēdētājs Kaspars Blūms-Blūmanis.

A.Gobiņš, atzinīgi uzteicot Renātes Balodes darbu, aicināja arī citus jauniešus izmantot Eiropas Savienības dotās iespējas.

Konkursa uzvarētāju sveica Ogres novada domes priekšsēdētājs Artūrs Mangulis, uzsverot, ka no Ogres tehnikuma nāk labs radošais potenciāls, kas dod savu ieguldījumu arī novada attīstībā.

 

OT audzēknes radītais dizains tiks izmantots kā pamats Mobilā zināšanu ekspreša noformējumā, kas no 12.aprīļa viesosies Latvijas pilsētās un uzņems vairāk nekā 5000 skolēnus.

 

Konkursu organizēja Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību "Eiropas kustība Latvijā".