Ogres tehnikums noslēdz sadarbības līgumu ar KNAB

21.jūnijā Ogres tehnikumu (OT) apmeklēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks, lai parakstītu sadarbības līgumu par kopīgu projektu realizēšanu, turpinot veiksmīgi uzsākto sadarbību.

Līguma ietvaros paredzēts iesaistīt audzēkņus un pedagogus kopīgos projektos, abpusēji padziļinot profesionālo kvalifikāciju un praktiskās iemaņas - veidot audio-video vizuālus reklāmas materiālus, īstenot tehnikuma audzēkņu prakses un darba vidē balstītas mācības sadarbībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju, kā arī nodrošināt tehnikuma darbiniekiem un audzēkņiem izglītojošus un informatīvus seminārus, lekcijas, mācību līdzekļus un informatīvos materiālus par interešu konflikta situācijām, sabiedrības tiesībām, korupcijas attīstības tendencēm un negatīvajām sekām.

Sadarbības līgumu parakstīja KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks un OT direktore Ilze Brante.

"Tas ir ļoti labs piemērs, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs un Ogres tehnikums apvienojas, lai izglītotu sabiedrību. Mēs varam izveidot konstruktīvu, profesionālu sadarbību un izvērst to vēl plašāku, ko veicinās arī parakstītais līgums," uzsvēra J.Streļčenoks.

"Pagājušajā gadā tehnikuma audzēkņu pašpārvalde nolēma piedalīties KNAB korupcijas novēršanas tēmai veltītā zibakcijas ideju konkursā, kur kļuvām par laureātiem un ieguvām 3.vietu. 29.decembrī OT audzēkņu pašpārvaldi uzaicināja uz KNAB, kur akcijas dalībnieki saņēma Pateicības rakstus un naudas balvu. Tā aizsākās mūsu sadarbība ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju. Nu jau pēc KNAB ierosinājuma ir tapis video klips, kas pilnībā ir Ogres tehnikuma audzēkņu un pedagogu darbs. Tehnikumā ir izveidota darba grupa, kas izstrādā turpmākās sadarbības attīstības virzienus. Mēs varam no savas puses piedāvāt audio-video vizuālos materiālus, savukārt mēs vēlētos, lai KNAB organizē lekcijas un izglīto jauniešus, jo sabiedrībai nereti ir ļoti šaurs priekšstats par korupciju. Profesionāļi varētu mūsu audzēkņiem izskaidrot, kas ir katra indivīda un sabiedrības pilsoniskā atbildība,” norāda OT direktora vietniece kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armanda Auziņa.

KNAB priekšnieks pasniedza Pateicības rakstus Ogres tehnikuma audzēkņiem, skolotājam Tomam Ezerietim un direktorei Ilzei Brantei par ieguldīto darbu KNAB sociālās kampaņas "Ar korupciju nav nākotnes" video veidošanā.

Video klipu izveidoja OT Dizaina un mākslas nodaļas 2.kursa audzēkņi, kuri apgūst video operatora profesiju. "Grupā esam deviņi audzēkņi, un tas ir mūsu kopīgais darbs, uz ko mūs motivēja un sagatavoja skolotājs Toms Ezerietis. Tas mūsu kursam bija tāds pirmais nopietnais uzdevums, filmēšanas un montāžas process bija gana sarežģīts un darbietilpīgs, tāpēc nemitīgi bija nepieciešams skolotāja padoms. Jāatzīst, ka pusotra gada laikā skolotājs Toms Ezerietis mūs ir pietiekami labi sagatavojis, lai mēs varētu ar tik labiem panākumiem piedalīties konkursā," atklāj viens no video klipa autoriem - Sandis Zembergs.

"Video klipa veidošanā izmantojām tikai savas mācību iestādes resursus. Tehnikumā varam veikt pilnu video izgatavošanas ciklu,” norāda skolotājs Toms Ezerietis. Un piebilst: "Darbošanās ar konkrētu un sabiedrībai nozīmīgu pasūtījumu audzēkņiem paplašina redzesloku un rada papildu interesi par savu profesiju un tās darba rezultātu."

Lai varētu uzņemt video klipu, bija nepieciešami galveno lomu tēlotāji. Policista loma tika uzticēta OT projektu vadītājam Sandim Krapānam, bet auto vadītāju tēloja OT absolvents Elīss Salcevičs. Kā atzīst S.Krapāns, kurš uz filmēšanas laiku kļuva par policistu, būt par aktieri nav nemaz tik vienkārši, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.


Kopš OT audzēkņu veidotā video klipa ievietošanas KNAB Tvitter kontā un KNAB Facebook lapā https://www.facebook.com/KNAB.LV no jūnija sākuma to noskatījušies jau vairāk nekā 120 000 skatītāju.

Video klips būs redzams arī korupcijas riskam īpaši pakļauto institūciju video ekrānos, kuras identificētas KNAB pārbaužu un sociālo aptauju rezultātā, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestā, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, Ceļu satiksmes drošības direkcijā, kā arī citās publisku personu institūcijās.

Ogres tehnikums – konkursa "Gada labākais ekonomikā 2016" laureāts

Ar biedrības "Junior Achievement Latvija" Goda rakstu apbalvots Ogres tehnikums (OT) un OT skolēnu mācību uzņēmuma koordinatore Linda Meņģe.

Praktiskās biznesa izglītības biedrība "Junior Achievement Latvija" noslēdza mācību gadu ar konkursa "Gada labākais ekonomikā 2016" uzvarētāju — skolotāju, skolēnu un izglītības iestāžu vadītāju — sumināšanu.

Gada labāko skolu grupā bija nominētas piecas izglītības iestādes, tostarp arī Profesionālās izglītības kompetences centrs "Ogres tehnikums", bet piecu "Gada labāko skolotāju ekonomikā" - OT skolēnu mācību uzņēmuma koordinatore Linda Meņģe.

Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kas norisinājās 16.jūnijā Latvijas Bankas Zelta zālē, tika godināta OT direktore Ilze Brante un skolēnu mācību uzņēmuma koordinatore Linda Meņģe. L.Meņģe kā balvu no Eiroparlamenta deputātes Ineses Vaideres saņēma braucienu uz Eiroparlamenta mītni Briselē.

"Ogres tehnikumā kopš tā dibināšanas 2011.gadā darbojas skolēnu mācību uzņēmums. Skolēnu mācību uzņēmums Lindas Meņģes vadībā katru gadu piedalās skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgos, kā arī Ogres novada rīkotajos gadatirgos un tehnikuma labdarības tirdziņos. Pagājušajā gadā "Erasmus+" programmas projekta "Inovatīvu ideju meklējumos" ietvaros skolēnu mācību uzņēmuma dalībnieki guva pieredzi mācību uzņēmumu darbībā Maltā," informē OT direktore I.Brante.

"Viens no Junior Achievemet Latvija darbības virzieniem ir Ēnu dienas organizēšana, ko rīkojam arī tehnikumā. Pagājušajā gadā pie mums notika reģionālais seminārs "Biznesa idejas radīšana no teorijas līdz praksei”, kurā uzņēmēji un skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki dalījās pieredzē ar jauniešiem no vispārizglītojošām un profesionālajām izglītības iestādēm," piebilst L.Meņģe.

Konkursa komisija, izvērtējot nominantu devumu, īpaši uzsvēra L.Meņģes organizatorisko ieguldījumu skolēnu mācību uzņēmuma organizēšanā.

"Tas ir sasniegums, ka mūsu tehnikuma skolēnu mācību uzņēmums ir pamanīts, novērtēts un tā koordinatore Linda Meņģe iekļuvusi Gada labāko skolotāju vidū," norāda I.Brante.

L.Meņģe skolēnu mācību uzņēmuma darbu koordinē jau trīs gadus, un ar katru gadu pieaug tehnikuma audzēkņu aktivitāte un interese par uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanu.

Lielu popularitāti 2014./2015.mācību gadā bija izpelnījušies OT skolēnu mācību uzņēmuma "Access Stories" darinātie tekstilizstrādājumi ar dažādu šķirņu suņu un kaķu siluetiem.

Šo biznesa ideju skolēnu mācību uzņēmuma dalībnieki Alens Līdaks, Linda Jaunīte un Lāsma Runcīte prezentēja Latvijas Darba devēju konfederācijas un partneru – EUROPEA, Profesionālās izglītības biedrības un Valsts izglītības satura centra – rīkotajā starptautiskajā konferencē "Konkurētspējīga un ilgtspējīga profesionālā izglītība – sasniegumi un jauni mērķi", kas notika 2015.gadā maijā Rīgā.

Šajā mācību gadā OT darbojās jau trīs skolēnu mācību uzņēmumi: "ART Wall" (sienu apgleznošana), "Fruit- honey treats" (saldumu ražošana no žāvētiem augļiem un riekstiem) un "Access stories for dogs" (šūtie apģērbi suņiem).

Dokumentu par profesionālo kvalifikāciju iegūst nepārtraucot darbu

28.jūnijā notiks Ogres tehnikuma (OT) Mežsaimniecības, kokizstrādājumu izgatavošanas un būvdarbu izglītības programmu nodaļas absolventu izlaidums.

Kopā ar OT audzēkņiem, kas apguvuši profesiju skolas solā, izglītības dokumentu par iegūto profesionālo kvalifikāciju saņems arī divi mežsaimniecības tehniķi, kuri profesionālo izglītību apguvuši ārpus formālās izglītības sistēmā.

Izglītības kvalitātes valsts dienests un Ogres tehnikums ir noslēdzis 18 deleģēšanas līgumus, kas paredz OT veikt ārpus formālās izglītības sistēmas profesionālās kvalifikācijas novērtēšanu. Tas nozīmē, ka ir nodrošināta iespēja iegūt profesionālo kvalifikāciju tiem, kuri savas zināšanas un prasmes ieguvuši ārpus formālās izglītības sistēmas vai darba laikā.

"Ārpus formālo izglītību piedāvājam apgūt jau no tehnikuma izveidošanas 2011.gadā, un esam priecīgi, ka cilvēki izmanto iespēju apliecināt savu profesionalitāti mācoties patstāvīgi. Tie ir cilvēki, kuri zina, ko viņi vēlas dzīvē sasniegt, kāds ir viņu mērķis, un tas dod drošu pārliecību, ka viņi nokārtos profesionālās kvalifikācijas eksāmenus," informē OT direktore Ilze Brante.

Profesionālās kvalifikācijas eksāmenā OT kā novērotāji piedalījās Izglītības kvalitātes valsts dienesta Kvalitātes novērtēšanas departamenta pārvaldes vecākais referents Māris Stinkulis un vecākā referente Līva Šmaukstele.

"Cilvēki, kuri savā jomā nostrādājuši ilgus gadus un ieguvuši profesionālās kompetences dažādās jomās, bieži vien neapzinās savu vērtību, un šī ir tā iespēja. Interesentiem vien atliek izvēlēties mācību iestādi, kur to var izdarīt. Ogres tehnikumā ir ļoti laba izglītības kvalitāte, mācību vide un materiālā bāze, ko novērtē ārpus formālās izglītības sistēmas interesenti un brauc kārtot profesionālās kvalifikācijas eksāmenus arī no attāliem Latvijas novadiem," norāda M.Stinkulis.

Profesionālās kvalifikācijas eksāmenus mežsaimniecības tehniķa profesijā šogad nokārtojis Vladimirs Uļjanovskis, kurš Zilupē strādā par mežsaimniecības tehniķi un nodarbojas ar uzņēmējdarbību.

"Līdz šim man bija tikai praktiskās zināšanas mežsaimniecībā, tagad pievienojušās arī teorētiskās. Mācību procesa laikā vairākas reizes tikāmies ar konsultantu, bet pārējā laikā visi kontakti un materiālu nosūtīšana norisinājās elektroniski. Šādu izglītības formu vērtēju ļoti pozitīvi, jo pieaugušam cilvēkam nav iespēju katru dienu apmeklēt izglītības iestādi. Esmu ieteicis arī paziņām šādā veidā iegūt izglītību," saka V.Uļjanovskis.

Ja V.Uļjanovskis praktiskajā darbā aizvadījis piecus gadus, tad SIA "Rīgas meži” mežsarga Armanda Čauna pieredze meža nozarē pārsniedz divus gadu desmitus. Tas A.Čaunam profesionālās kvalifikācijas eksāmenam ļāva sagatavoties dažu mēnešu laikā.

Ārpus formālās izglītības sistēmas priekšrocība ir tā, ka pieteikties mācībām var jebkurā laikā, neatkarīgi no mācību gada sākuma. Arī programmas apguves laiks ir individuāls.

"Interesentus iepazīstina ar mācību saturu, kas jāapgūst, profesionālās kvalifikācijas eksāmena prasībām, piesaista konsultantu. Eksāmenu ārpus formālās izglītības sistēmas audzēkņi kārto kopā ar tehnikuma audzēkņiem," informē OT direktores vietniece kvalitātes, attīstības un tālākizglītības jomā Baiba Liepiņa.

Pirmās divas konsultācijas ir par brīvu, tehnikums organizē arī praktiskās nodarbības. "Piemēram, mežsaimniecības izglītības programmu apguvēji dodas praksē uz mežu. Lai labāk sagatavotos profesionālās kvalifikācijas eksāmenam iespējams praktizēties arī mežsaimniecības tehnikas vadīšanā. Šis pakalpojums gan ir par maksu," skaidro metodiķe tālākizglītības jomas satura jautājumos Linda Meņģe.

Vairāk informācijas par ārpus formālās izglītības apguves iespējām Ogres tehnikuma mājas lapā:http://www.ovt.lv/muzizglitiba/arpus-formala-izglitiba

Tālr.29454995; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Robotikas pulciņa panākumi RTU robotikas čempionātā

Šī gada 28. maijā PIKC Ogres tehnikuma Robotikas pulciņš piedalījās robotikas sacensībās RTU Elektronikas un Telekomunikāciju fakultātē. Robotikas pulciņu sacensībās pārstāvēja: Ritvars Makarovs 3DT-2, Artis Linītis 2ET, Dāvids Jānis Baltris 1ET, Evija Ziedone 1ET.

Robotikas pulciņa dalībnieki piedalījās piecās sacensību kategorijās: Līnijsekotāju un Minisumo, Folkrace, LEGO Līnijsekotāju, LEGO Sumo. No šīm kategorijām vislielākās konkurences bija LEGO Sumo robotu un brīvās konstrukcijas minisumo disciplīnās.

Arī šajās sacensībās tika izmantotas LETERA ERAF projekta “Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” - Bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades elektronikas pulciņu atbalsts – rezultātā iegūtas Minisumo robotu platformas, ar kurām arī tika veiksmīgi uzvarētas vairākas cīņas. Robotikas pulciņa dalībniekiem vajadzēja sacensties gan pret tādas pašas platformas robotiem, gan pret robotiem, kurus atveda robotikas pulciņi no ārzemēm, gan pret paštaisītiem Minisumo disciplīnas robotiem. Brīvās konstrukcijas Minisumo disciplīnā gandrīz iekļuvām pusfinālā. Jaunajā sacensību disciplīnā Folkrace, kura Latvijā tika ieviesta pirms gada, ieguvām godpilno 3. vietu, robotu veidoja Artis Linītis 2ET.

Tika izmantoti arī partnerības projekta „ROBOT - rescue, offer help, be a friend, open doors, take on Europe”, iegūtie LEGO komplekti, ar kuriem sīvā konkurencē arī tika uzvarētas vairākas cīņas.

Sacensību laikā bija arī novērojama papildus disciplīna Freestyle, kurā varēja novērot vairākus interesantus robotus, kuri ir gan dzīvē noderīgi, gan arī paplašina izklaides iespējas. Bija iespēja apskatīt unikālas idejas, kā, piemēram, robotu, kurš tīra caurules vai arī tādu robotu, kurš spēj izvēlēties pareizo maizes šķēli priekš tostera. Arī šajā disciplīnā robotikas pulciņš piedalījas ar Quaddra kopteru, jeb dronu, kuru mūsdienās bieži izmanto priekš fotogrāfēšanas vai filmēšanas no putna lidojuma skata punkta.

Pasākumu organizēja RTU Robotikas klubs, RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte (RTU ETF) sadarbībā ar LETERA un tajā piedalījās 62 komandas, kurās ar 194 robotiem pārstāvēja 189 dalībnieki no visas Baltijas, kas to padara par vislielākajām sacensībām Latvijā.

Raksta autors: Ritvars Makarovs 3DT-2

KNAB sociālās kampaņas “Ar korupciju nav nākotnes” ietvaros sadarbībā ar Ogres tehnikumu tapis video

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) sociālās kampaņas “Ar korupciju nav nākotnes” ietvaros izveidots video klips.

Video klipa autori ir profesionālās izglītības kompetences centra Ogres tehnikums audzēkņi, kuri sadarbībā ar video režisoru Tomu Ezerieti un Valsts policijas atbalstu realizēja KNAB sociālās kampaņas ideju video materiālā.

Video klips jau skatāms KNAB twitter kontā @KNABinforme un KNAB Facebook lapā https://www.facebook.com/KNAB.LV .

Video klipa idejas pamats balstīts uz KNAB sociālās kampaņas “Ar korupciju nav nākotnes” vēstījumu, kas redzams izveidotajos plakātos. Luksofora sarkanā krāsa simbolizē prettiesisko jeb nepareizo izvēli, zaļā krāsa − likumīgo un taisnīgo izvēli, savukārt dzeltenā krāsa − izšķiršanos starp nepareizo un pareizo izvēli.

Video klips būs redzams korupcijas riskam īpaši pakļauto institūciju video ekrānos, kuras identificētas KNAB pārbaužu un sociālo aptauju rezultātā, piemēram, Valsts ieņēmumu dienestā, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē, Ceļu satiksmes drošības direkcijā, kā arī citās publisku personu institūcijās.

Sociālās kampaņas “Ar korupciju nav nākotnes” mērķis ir aicināt sabiedrību nepieļaut koruptīvas darbības un koruptīvu lēmumu pieņemšanu ikvienā dzīves jomā. Ikviena valsts vai pašvaldības apmaksāta darbinieka pienākums ir kvalitatīvi un efektīvi veikt savu darbu, nepieprasot un nepieņemot par to papildu maksājumu, prettiesisku labumu vai „kukuli”.

KNAB aicina iedzīvotājus un uzņēmējus, kuru rīcībā ir ziņas par prettiesiskas labumu pieprasīšanas gadījumiem, sniegt šo informāciju KNAB Ziņojumu centrā Brīvības ielā 104, Rīgā (bezmaksas uzticības tālrunis: 80002070), Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Anonimitāte garantēta.

Materiāls no KNAB mājas lapas www.knab.gov.lv

15. Eiropas jauniešu meža sacensības Austrijā

Untitled-1

Esiet gaidīti modes skatē

Šogad Ogres Tehnikumu gatavojas absolvēt 7 jaunās apģērbu dizaineres. Skolotājas Lienas Niedres vadībā jaunietes izlolojušas un izgatavojušas kvalifikācijas darba apģērbu kolekcijas, kas Ogres Tehnikuma 4. stāvā tiks demonstrētas modes skatē 21. jūnijā plkst. 14.00. Apģērbu kolekcijas un topošo dizaineru zināšanas, prasmes un spējas vērtēs eksperti- Aleksandrs Pavlovs, Natālija Jansone, Česlija Čable-Zibene.
Atnāciet, baudiet un novērtējiet arī jūs, būsiet ļoti mīļi gaidīti!

Topošās Apģērbu dizaineres, kolekciju autores:
Solvita
Sabīne
Vineta
Santa
Monta
Diāna
Sintija

Aicinām III kursa meža mašīnu operatorus pieteikties praksei Zviedrijā!

2016./2017. mācību gadā Ogres tehnikuma 5 (pieciem) IV kursa meža mašīnu operatoriem Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Laiks maiņizglītībai!” ietvaros ir iespēja īstenot daļēju kvalifikācijas praksi Zviedrijā. Plānotais prakses īstenošanas laiks no 18.09.2016. līdz 03.11.2016.

Pieteikumu dalībai projektā (aptaujas anketu) gaidām līdz 2016. gada 20. jūnijam, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Nolikumu lasiet šeit.

  1. Pielikums - Aptaujas anketa;
  2. Pielikums – Profesionālā zināšanu pārbaude;
  3. Pielikums – Angļu valodas vērtēšanas skala;
  4. Pielikumi – Dalībnieku socializācijas prasmju izvērtēšana.

"Erasmus+" partneri iepazīst Ogres tehnikumu

3.jūnijā Ogres tehnikumu (OT) apmeklēja Valsts izglītības satura centra (VISC) pārstāvji un programmas "Erasmus +" projekta partneri no Turcijas, Itālijas un Portugāles.

"Vizīte notiek programmas "Erasmus+" projekta "Viedās apgaismes sistēmas" ietvaros. Viesi vēlējās iepazīties ar kādu no labākajām mūsu valsts profesionālās izglītības iestādēm. Viņu mērķis ir dibināt kontaktus, gūt jaunu pieredzi, idejas un attīstīt sadarbību starp valstīm," informē VISC projektu vadītāja Aina Špaca.

Delegācijas sastāvā bija gan profesionālo izglītības iestāžu direktori, gan arī projekta idejas autori no Turcijas. Projekta partneri no Turcijas izstrādājuši viedās apgaismes sistēmas mācību komplektu, ko perspektīvā varētu izmantot mūsu valsts profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi.

Viedā apgaismes sistēma ar ievadīto programmu ļauj regulēt apgaismojuma režīmu ēkās. Piemēram, audzēkņiem, ierodoties skolā, apgaismojums kļūst spilgtāks. Projekta idejas autoru izstrādātā metodiskā rīka mērķauditorija ir topošie elektronikas tehniķi un būvnieki, jo projektējot māju, varēs iestrādāt šīs viedās tehnoloģijas, un līdz ar to ēka būs energoefektīvāka.

Pirmā projekta partneru tikšanās norisinājās šī gada februārī Ankarā (Turcija), kur tika prezentēts projekts. Šī jau ir otrā tikšanās, kurā projekta partneri sprieda, kā šo projektu īstenot Latvijas profesionālajās mācību iestādēs.

Ogres tehnikums ir aktīvi iesaistījies dažādos programmas "Erasmus+" projektos. Šobrīd tiek īstenoti pieci dažādi projekti.

Kokizstrādājumu izgatavošanas un būvdarbu izglītības programmas 4.kursa audzēknis Valdis Sedvalds no 6.marta līdz 7.maijam programmas "Erasmus+" profesionālās izglītības sektora projekta "Laiks maiņizglītībai!" ietvaros kopā ar citiem tehnikuma audzēkņiem strādāja praksē Vācijā.

"Prakses laikā iepazinu vairākus uzņēmumus Vācijā, kas specializējas koka konstrukciju izgatavošanā. Darba vide Vācijā ir atšķirīga. Kolēģi draudzīgi un labvēlīgi noskaņoti. Visticamāk, ka jauniegūtā pieredze pēc tehnikuma absolvēšanas iedrošinās arī pašam izmēģināt spēkus darbam ārzemēs un paver iespējas paaugstināt profesionālo kvalifikāciju ārpus Latvijas. Iegūtas arī papildu zināšanas angļu valodā," atklāj Valdis.


OT Projektu nodaļas vadītāja Sigita Jasinska partneriem prezentēja programmas "Erasmus+" stratēģiskās partnerības projektu "Development of vocational education programme in engineering of sustainable and eco-friendly modular houses" (MODUVET), ko OT uzsācis īstenot 2015.gada septembrī.


Projekta ietvaros tiks izstrādāta un aprobēta profesionālās vidējās izglītības programma, kuras mācību procesa laikā tiks uzbūvēta moduļtipa ēka. Šajā ēkā atradīsies OT informācijas centrs un muzejs.

Ogres tehnikumā viesojas uzņēmuma „Ogres Prestižs” pārstāvji

2016. gada 2. jūnijā Ogres tehnikumā viesojās SIA „Ogres Prestižs” ražošanas vadītāja Ruta Sprukste un restorāna bārmenis Jānis Kārkliņš, lai izglītības programmu „Viesnīcu pakalpojumi” un „Administratīvie un sekretāra pakalpojumi” 1. un 3. kursu audzēkņus iepazīstinātu ar darba un prakses iespējām uzņēmumā.

Tā kā mācību gads tuvojas noslēgumam un sākas prakse, tad Ogres tehnikuma audzēkņiem šī ir lieliska iespēja apliecināt savas zināšanas un prasmes uzņēmumā, kurš atrodas kaimiņos Ogres tehnikumam un piedāvā daudzveidīgas un interesantas iespējas mūsu audzēkņiem.

Uzņēmums gaida gan praksē, gan piedāvā darbu vasaras sezonā viesmīlim, pavāram, pavāra palīgam , kā arī meklē darbiniekus tirdzniecības zālē veikalā vasaras sezonā.

Savus pieteikumus un CV interesenti var sūtīt uz e pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai iesniegt personīgi uzņēmuma birojā.

Informāciju sagatavoja:

Pārtikas ražošanas un viesmīlības izglītības programmu nodaļas

vadītājas p.i. Ineta Rumpētere