Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programma

Kāpēc SB?

Ogres tehnikumam ir svarīgi piedāvāt vienlīdzīgas iespējas visiem un realizēt vienlīdzīgu attieksmi pret visiem. Mēs vēlamies palīdzēt mūsu audzēkņiem kļūt veiksmīgiem, harmoniskiem un atvērtiem. Mēs vēlamies, lai mūsu audzēkņi redz apkārtējo pasauli tādu, kāda tā ir, un rūpējas par sevi un tiem, kam ir mūsu spēkos palīdzēt. Ogres tehnikuma pamatvērtība ir domājošs, izglītots, erudīts un laipns cilvēks, kam nav vienalga, kas notiek pasaulē, Latvijā un paša ģimenē. Mēs vēlamies atbalstīt mūsu visu kopējo nākotni, attīstot mūsu audzēkņu domāšanu, iekšējo pasauli un to, kādā veidā mēs mijiedarbojamies ar līdzcilvēkiem un apkārtējo vidi.

Kas ir SB?

Papildus profesionālajai vidējai izglītībai Ogres tehnikums piedāvā pasaulē atzītu, rūpīgi izstrādātu un nemitīgi pilnveidotu Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmu. Tā iemācīs attīstīt kritisko domāšanu, pašiniciatīvu, jaunradi, spēju organizēt sevi un savu laiku, sadarbības prasmes un komunikācijas prasmes – visu to, kas jaunietim palīdzēs kļūt veiksmīgam turpmākajā dzīvē.

Ko sniedz SB?

Pabeidzot Ogres tehnikumu un saņemot ne vien diplomu par profesionālo vidējo izglītību, bet arī Starptautiskā Bakalaurāta diplomu, audzēknis iegūs:

  • starptautiski atzītu diplomu, kas pasaules un Latvijas augstskolās var dot papildu priekšrocības;
  • attīstītas cilvēciskās prasmes (kritiskā domāšana, sadarbības un komunikācijas prasme, emocionālā inteliģence, pašorganizēšanās prasmes, utt.);
  • lielāku konkurētspēju (gan darba tirgū, gan tālākām studijām);
  • pierādītu labāku sagatavotību, studējot tālāk augstskolās.

Kā īstenojam SB?

Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmu apgūst integrēti ar izvēlētās profesionālās izglītības programmas mācību priekšmetiem, izmantojot bilingvālo (latviešu un angļu valodas) mācīšanas un mācīšanās metodi. Visus jauniešus, kas mācās Starptautiskajā Bakalaurāta Karjeras izglītībā izglītības programmā, iesaistām projektos, lai palīdzētu izkopt starptautisko domāšanu un pilnveidot sevi ne vien kā profesionāli, bet arī kā personību.

 

Vēlies uzzināt vairāk par SB?

Sīkāku informāciju vari iegūt Ogres tehnikuma Starptautisko attiecību nodaļā, vēršoties vai nu pie nodaļas vadītājas Sigitas Jasinskas ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; telefona nr.: +371 26591518) vai programmas koordinatores Andas Bimberes ( Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ; telefona nr.: +371 26155591).

Būsi laipni gaidīts! Uz tikšanos Ogres tehnikumā!

 

 

Par SB Ogres tehnikumā / About IB at Ogre Technical School

 

 

Starptautiskā Bakalaurāta aktualitātes